Philips Sonicare DiamondClean

Email
Ocena Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena podstawowa brutto: 659,00 zł
Cena: 625,00 zł
Powiadom mnie!
not_available.gif
Szczegóły produktu
Jest to najnowsza i najnowocześniejsza z oferowanych przez Philips'a szczoteczek sonicznych, następca modelu SONICARE FLEXCARE+.
Działanie:
Sercem szczoteczki Sonicare DiamondClean jest generaror drgań który powoduje ruch włosia szczoteczki z częstotliwością 31 000 oscylacji na minutę. Jest to sprawdzona i opatentowana technologia, dzięki której na końcach włosia szczoteczki powstaje fala dżwiękowa - stąd nazwa szczoteczki - soniczna. Fala ta wywołuje zjawisko kawitacji (bardzo szybkie zmiany ciśnienia powodują zmianę wody bezpośrednio w gaz i powstanie pęcherzyków powietrza, podobnie jak przy gotowaniu). Dzięki wykorzystaniu tego zjawiska osiągamy: bardzo dokładne oczyszczenie powierzch zębów, niespotykane przy użyciu innych szczoteczek
  • oczyszczenie powierzchni międzyzębowych i kieszonek dziąsłowych za pomocą strumienia pęcherzyków powietrza z pastą - zastępuje irygatory i czyścidełka do przestrzeni międzyzębowych
  • zmniejszone odkładanie się kamienia zębowego, redukcję bioflmu na powierzchni zębów.
  • redukcję flory bakteryjnej w obrębie całej jamy ustnej (bakterie bardzo źle znoszą częstotliwość pracy szczoteczki, a szczególnie zjawisko kawitacji)
  • dbałość o dobry stan dziąseł
  • odczucie niezwykłej gładkości i czystości zębów
Z uwagi na technologię wykorzystywaną w szczoteczne Sonicare DiamondClean szczególnie jest ona polecana osobom z podrażnionymi/chorymi dziąsłami, odsłoniętymi szyjkani zębów oraz noszącym aparaty ortodontyczne.

 

Funkcje:
Szczoteczka Sonicare DiamondClean posiada kilka trybów pracy. Wybór następuje za pomocą wielokrotnego naciskania przycisku na obudowie.

• CLEAN - Standardowy 2 minutowy tryb pracy szczoteczki do dokładnego umycia zębów

• WHITE - 2,5 minutowy tryb czyszczenia zębów z funkcją rozjaśniania przedniej powierzczni zębów poprzez szczególnie dokładne usuwanie nalotów i przebarwień z kawy, herbaty, tytoniu (2 min) i polerowania przednich zębów w celu uzyskania olśniewającego uśmiechu (0,5 min)

• POLISH - szybki jednominutowy program odświeżający i polerujący powierzchnię zębów

• GUM CARE - Kompletny 3 minutowy program opieki nad Twoimi Zębami realizowany przez szczoteczkę Sonicare DiamondClean. Składa się on z 2 minutowego czyszczenia, a następnie funkcji stymulowania i masażu powierzchni dziąseł w celu poprawy ich zdrowia

• SENSITIVE - 2 minutowy bardzo łagodny tryb czyszczenia przeznaczony dla szczególnie wrażliwych zębów i dziąseł.

Szczoteczka jest wyposażona w układ elektroniczny odmierzający czas działania. Dodatkowo szczoteczka sygnalizuje czas zmiany powierzchni do czyszczenia poprzez króciutką przerwę w pracy.

Z uwagi na odmienny tryb pracy niż inne szczoteczki szczoteczka wyposażona jest w mechanizm "adaptacyjny" dla nowych użytkowników. Polega on na zwiększaniu siły działania, od minimalnej (delikatnej) do standardowej podczas 14 cykli czyszczenia zębów. Mechanizm ten można włączyć/wyłączyć poprzez 2 sekundowe ciągłe naciskanie przycisku START.

Wyposażenie:

w skład zestawu wchodzą:

• Szczoteczka (rękojeść), wodoodporna, wyposażona w baterie litowo-polimerową, ładowaną indukcyjnie. Dzięki temu szczoteczka Sonicare DiamondClean nie posiada żadnych elementów mechanicznych na obudowie służących do podłączenia ładowarki.

• 2 głowice o nowej konstrukcji i ułożeniu włosia w kształt rombu specjalnie wyprofilowane umożliające jeszcze lepsze wykorzystanie właściwości czyszczących Sonicare DiamondClean. Jedna jest głowicą o standardowych wymiarach, druga mniejsza, przeznaczona do czyszczeniu trudno dostępnych miejsc i masażu. Głowice są bardzo łatwo wymienialne i dostępne w naszym sklepie internetowym. Firma Philips w celu uzyskania jak najlepszego efektu pracy szczoteczki zaleca ich wymianę nie rzadziej niż co 3 miesiące.

• Nowo opracowana, specjalnie dla szczoteczki Sonicare DiamondClean ładowarka. Stanowi ona podstawkę szklanki znajdującej się również w zestawie. Ładowanie jest realizowane w momencie odstawienia szczoteczki do szklanki. Poza bardzo efetownym wyglądem uzyskujemy również funkcję ładowania szczoteczki. Naładowana szczoteczka, przy normalnym użytkowaniu powinna pracować ok 3 tygodnie. Szczoteczka jest wyposażona we wskaźnik naładowania baterii.

• Futerał podróżny zaopatrzony w ładowarkę. Philips projektując Sonicare DiamondClean wyszedł naprzeciw oczekiwaniom aktywnych, podróżujących klientów. W skład zestawu wchodzi również ładny, sztywny futerał podróżny pełniący rownocześnie funkcję ładowarki. Aby naładować szczoteczkę trzeba ją umieścić w futerale, a następnie podłączyć futerał kablem zaopatrzonym w złącze mini USB/USB (w zestawie), do ładowarki USB, lub dowolnego złącza USB, np. w laptopie, ładowarce telefonu itp.

 

Insturkcja obsługi:

http://download.p4c.philips.com/files/h/hx9382_04/hx9382_04_dfu_pol.pdf

 

Karta produktu:

http://download.p4c.philips.com/files/h/hx9382_04/hx9382_04_pss_polpl.pdf

Recenzje

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.

Dodaj recenzjęNapisz pierwszą recenzję!

Najpierw oceń produkt.
0 gwiazdek - najniższa ocena,
5 gwiazdek - najwyższa ocena.
Teraz prosimy o krótką recenzję (min. 100, maks. 2000 znaków)

Wpisano znaków: